מטבחים שלנו

לעצב בית בלי להיעצב

רכשתם דירה יד שנייה? ההורים גרים באותה דירה ישנה והאהובה כבר עשרים שנה? לא משנה מה הסיבה. אך אם אתם מוצאים את עצמכם בדירה ישנה, הסיוד מעט מתקלף, הריצוף כבר השחיר, והמטבח משנות התרפפ"ו,  צריך לשדרג את הדירה. מה לעשות אך לא תמיד יש מזומנים זמינים בארנק ?! יש כמה רעיונות למי שמעוניין לעצב דירה במחיר נמוך.

"עולם המטבחים נחשב היום ל"סלון החדש." ניתן להחליף את המטבח לחלוטין או לחלופין לשדרג אותו."

ריצוף חדש

אם נמאס לכם מריצוף הבלטות, תתחילו להסתכל על סוגי הריצוף החדש. היום שיטת הדבקת הקרמיקה צוברת תאוצה ורבים מעדיפים לרצף כך את הבית. יש כמה סוגי ריצוף: ריצוף קרמיקה, גרניט פורצלן, דמוי פרקט, פרקט אמיתי, וכמובן שיש. בשיטת הדבקת הקרמיקה לא תצטרכו לשלם מחיר גבוה כמו ריצוף שיש לדוגמא.

מטבחים

ניתן להתמקד רק בחדר המטבח. עולם המטבחים נחשב היום ל"סלון החדש" ניתן להחליף אותו לחלוטין או לחלופין לשדרג אותו. יש כמה אופציות לשדרוג מטבחים:

  1. החלפת הפורמייקה של דלתות המטבח – תתפלאו אבל זה לא סיפור יקר. ישנם נגרים רבים אשר יכולים לבצע זאת. הפורמייקה הטובה והאיכותית ביותר בשוק היא של חברת "אגר" EGGER
  2. החלפת ריצוף – אם מדובר במטבח ישן בוודאי הריצוף עשה את שלו. ריצוף חדש יעניק למטבח אור וצבע. למטבח מומלץ ריצוף קרמיקה, או דמוי פרקט. פרקט עץ אינו מומלץ, היות ופרקט עץ נהרס במים ומתנפח.
  3. שימו לב האם המטבח מבולגן תמיד, והשיש זרוע בסירים, טוסטר ועוד. לעיתים יש בעיה של חוסר במקומות אכסון. נצלו זאת לרכוש כמה אלמנטים כמו מדפים מעוצבים שיוסיפו יופי למטבח.

כמובן, אם יש ברשותכם תקציב יותר גדול, לעשות

שם מלא: (חובה)

האימייל שלך:

טלפון: (חובה)

הודעה שלך

דילוג לתוכן