מטבחים יוקרתיים

בית שהוא יצירה

אף אחד לא קבע ששימוש ביצירתיות שייך רק לשיעור אומנות או לחוג פיסול. בואו נלמד כיצד ניתן לרהט ולעצב את הבית בצורה יצירתית מתוך מוחנו הקודח.

הבית שלנו הוא המקום שבא נעים לנו להיות. קיימת הנאה במחשבה ועיצוב הבית בדרך שתתאים לנו. בכתבה זו נעלה מספר הצעות לדרכים יצירתיות לריהוט הדירה. אנחנו רוצים סלונים מהממים, מטבחי יוקרה, וחדרים רחבי ידיים. ננסה לראות מה כן אפשר להכניס לדירה. מובן שלא תמיד הכל מתאים לכולם גם מפאת גודל ומגבלות הדירה וגם מבחינת שוני בטעם האישי. אבל רעיונות תמיד טוב לקבל.

  1. יצירתיות היא ייחודיות– נסו לחפש רהיטים לא ברשתות הרגילות שניתן לראות כמעט בכל בית. מספיק שיש לכם רהיט מרכזי אחד שהוא ייחודי וזה כבר נותן מראה ייחודי לבית.
  2. כניסה לבית– הכניסה היא הרושם הראשוני והמשמעותי, בחרו פריט מרשים ויפה שיקבל את פני הבאים.
  3. לא להתקבע על מערכת ישיבה כפי שאתם מכירים. גוונו בשילובים ובצורת הסידור של מערכת הישיבה בסלון.
  4. מטבח– המטבח הוא משמעותי ביותר לבית. עיינו בקטלוגים של מטבחי יוקרה וקבלו רעיונות, לא תמיד צריך לקחת מטבח קומפלט משם, אבל זה בהחלט נותן השראה.
  5. מיטות– נסו לצאת מהקיבעון של מיטה, שידה וארון. ישנם כיום עיצובים מרהיבים למיטות שונות, במיוחד כאשר צריך להכניס מספר ילדים לאותו חדר. העיצובים הם רבים.
  6. קירות-בחירה של צבע וטקסטורה ישנו את הבית שלכם לבלי היכר.
  7. מראות– שלבו בין חדרי הבית מראות שונות ויפות, לעיצוב יפה והגדלת המרחב.
  8. שידות אכסון– וודאו כי יש לכם בבית מספיר שידות או מקומות אכסון סגורים בכדי לשמור על מראה נקי לבית.
  9. שטיחים– שטיח יפה ומעוצב יכניס אופי שונה לכל חדר.
  10. פינת אוכל– אין צורך להתקבע על שולחן מרובע וכסאות בפינה, הסתכלו על הבית ואולי תופתעו לגלות שעיצוב אחר יתאים לו יותר.

אלו היו מספר הצעות לקבלת רעיונות. אבל ביצירתיות ועיצוב השמיים הם הגבול .אז צאו לדרך בהנאה ואולי תגלו כי מטבחי יוקרה וחדר השינה החלומי שעליהם תמיד חלמתם יכולים להגיע גם בדרכים שונות.

דילוג לתוכן