מטבחים מעוצבים

בריהוט דירה – יצירתיות זה שם המשחק

עיצוב מטבחים הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב של כל דירה. אנשים רבים משקיעים הרבה מאד מאמצים, מחשבה וגם כסף בתהליך של עיצוב מטבחים, על מנת ליהנות בסופו של דבר ממטבח מעוצב, יפה, פרקטי ונעים לעין ולשימוש. עיצוב מטבחים נעשה באמצעות בחירה של ריהוט מעוצב, באמצעות בחירה נכונה של ריהוט ושל חיפוי לקירות, באמצעות יצירה של קירות מעוצבים ושילוב של כלי נוי, ואפילו באמצעות בחירה של מכשירי חשמל מעוצבים. לעיתים, לאחר העיצוב של המטבח, מגלים כי שאר חלקי הבית נשכחו מעט, ולא עוצבו. לכן הבאנו לכם רשימה של 10 דרכים יצירתיות לריהוט של שאר הדירה.

10 דרכים לריהוט דירה בצורה יצירתית

  1. אם יש לכם בבית מזגן ישן, שכבר אינו תקין ורק יוצר מראה מכוער לקיר, הדביקו עליו לוח מחיק מעוצב, והשתמשו בשטח כדי לכתוב הודעות לבני המשפחה.
  2. קשטו את מכונת הכביסה והמייבש באמצעות דבק נייר צבעוני. תקבלו שדרוג עיצובי מרשים במינימום מאמץ.
  3. הכינו מקום מיוחד לכבלים וחוטי חשמל למיניהם. כדי למנוע מהם להסתבך זה בזה – השתמשו בגלילי נייר טואלט, והכניסו לכל אחד מהם כבר אחד בלבד.
  4. אם יש לכם מדרגות בתוך הדירה, בדקו אפשרות של שימוש בבסיס המדרגה – כמגירת אחסון. כך תרוויחו מקום אחסון נוסף בבית, במקום נגיש, ומבלי לתפוס מקום נוסף בדירה.
  5. תלו על הקיר תמונה מעוצבת, אך השתמשו בה למטרה נוספת – חברו אותה באמצעות ציר לגב עשוי מדיקט, והשתמשו בשטח שנוצר על מנת לאחסן תכשיטים, קישוטי שיער וחפצים קטנים אחרים.
  6. אם יש לכם בבית ספרים ישנים שאינכם משתמשים בהם, תוכלו במעט יצירתיות להפוך אותם בעצמם למדפים שימושיים ומעוצבים.
  7. אם דרוש לכם מדף לספרים, תהיו יצירתיים! סולם עץ ישן תלוי על צדו יכול להפוך למדף מושלם.
  8. השתמשו בבקבוקי פלסטיק או זכוכית כדי ליצור מנורות יפהפיות ומעוצבות לכל חדרי הבית.
  9. השתמשו בגלגל אופניים ישן כדי ליצור שעון קיר יצירתי במיוחד.
  10. השתמשו במחבטי טניס שיצאו מכלל שימוש כמסגרות לתמונה או למראה.
דילוג לתוכן