מטבחים מעץ מלא

10 דרכים לריהוט הבית בצורה יצירתית

כמעט לכל אחד יש פנטזיה להפוך את הדירה שלו לבית חלומות מעוצב. ניתן לשכור מעצב פנים , לרכוש רהיטים חדשים ואביזרים מעניינים לבית. אך מה לעשות שלא לכולם יש כסף מיותר בארנק (הכסף לא צומח על העצים… כמו שאומרות הסבתות) ולכן הבאנו לפניכם 10 דרכים לריהוט הבית בצורה יצירתית שתהפוך את הבית שלכם לבית הכי מגניב בסביבה. אז קדימה לעבודה!

הטיפים שלנו יתנו לכם רעיונות כיצד להסתיר נישות לא יפות במיוחד בבית ולכסות מכשירים חשמל שלא מוסיפים לעיצוב הבית שלכם. המשותף לכל העצות הוא שהן אינן ידרשו מכם להוציא מזומנים רבים אך בהחלט תצטרכו לחשוב בצורה יצירתית . לא כל העצות יהיו ישימות בעבורכם אך נקווה שיגרמו לכם להתחיל לחשוב מחוץ לקופסא.

  • לכולנו יש את החלק של המזגן שממש לא מוסיף יופי לבית, לכן תוכלו להדביק מעליו לוח מחיק שישמש אתכם לכתיבת הודעות ותזכורת לבני הסית ולמי שיש ילדים קטנים, תוכלו לתת להם אף לצייר על הלוח . כך פתחי המזגן יהיו מקושטים והלוח יוסיף לעיצוב הבית.
  • דרך יצירתית לקבע כבל חשמלי לקיר כדי שלא ייגרר על הרצפה ויצבור אבק ולכלוך. ניתן להדביק את הכבל אל הקיר בעזרת מדבקות קיר צבעוניות בעלות צורות שונות.
  • נמאס לכם לראות את המטענים של הפלאפונים מסתובבים ברחבי הבית? מהיום יש לכך פתרון! קבעו מגרה להטענת המכשירים שצריכים הטענה כך שהשקעים יהיו מחוברים לקיר מתוך המגרה.
  • תוכלו לקשט את מכונת הכביסה בעזרת דבק חשמל פשוט. העיצובים יכולים להיות שונים ומגוונים- עיגולים, פסי זברה ועוד.

עיצוב מטבחים מעץ בתורה יצירתית

מקובל לחשוש במטבח מעץ הוא שמרני יותר ופחות מאפשר פטנטים ונוחות. אך למען האמת מחשבה זו מוטעית מיסודה. ניתן לשלב פטנטים רבים בתוך מטבחים מעץ.

  • תוכלו לשלב במגרה התחתונה מתוך סדרת המגרות 2 צלחות מתכת מובנות במגרה שישמשו את הכלב שלכם בארוחות שלו. במקום לנקות אחריו לכלוך מכל הבית.
  • תוכלו לתלות תמונה כפרית בסגנון תואם מטבחים מעץ ולאחסן בתוך אותה תמונה אביזרים קטנים מתוך המטבח. חברו מתלים לקיר והאביזרים ייתלו עליהם כשהם מכוסים בתמונה המרהיבה.
דילוג לתוכן